Hakkımızda

Elit Gayrimenkul Değerleme A.Ş. 07 Temmuz 2003 tarihinde kurulmuş olup, yürürlükteki mevzuat çerçevesinde her türlü resmi ve özel, gerçek ve tüzel kişi ve kuruluşlara ait gayrimenkuller, gayrimenkul projeleri ve gayrimenkule dayalı hak ve faydalar ile makina, teçhizatın yerinde tespiti ve değerlemesini yapmak, değerlerini tespit etmeye yönelik tüm raporları düzenlemek, analiz ve fizibilite çalışmalarını sunmak ve problemli durumlarda görüş raporu vermektir.

Amacımız, Değerleme uzmanlığı etik kuralları çerçevesinde ilkelerimize bağlı kalarak belirtilen sürede, uygun ücretle, kaliteli ve güvenilir hizmeti vermektir.

Hedefimiz ve ilkelerimiz, kısa sürede Türkiye’nin saygın gayrimenkul değerleme firmalarından biri olan Şirketimizin hedefi; önderliğini yaptığı bu sektördeki konumu itibariyle ilkelerinden ödün vermeden sunduğu doğru, kaliteli ve güvenilir hizmetin sürekliliğini sağlamak ve bu alandaki tüm yenilik ve gelişmeleri uygulayarak öncü, yenilikçi, itibarlı ve örnek kuruluş özelliğini “Dürüstlük, gizlilik, tarafsızlık, bağımsızlık, değerleme standartlarına bağlılık, yetkinlik, mesleki özen ve titizlik ilkerlerimiz ile devam ettirmektir.

Bünyemizde bulunan SPK Lisans Belgesi’ne sahip değerleme uzmanlarımızın tümü uzun yıllar bu sektörde hizmet vermiştir. Her geçen gün genişleyen teknik kadromuz eğitimli, teknik tecrübe ve bilgi birikimine sahip mimar, makina mühendisleri, inşaat mühendisleri, şehir plancıları, harita mühendisleri ve işletmecilerden oluşmakta ve ülkemizin; Adana, Ankara, Amasya, Antalya, Balıkesir, Bartın, Bitlis, Bursa, Çanakkale, Denizli, Diyarbakır, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, İzmir, Karabük, Kayseri, Kırklareli, Kocaeli, Konya, Nevşehir, Malatya, Manisa, Muğla, Ordu, Osmaniye, Samsun, Siirt, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Tekirdağ, Trabzon, Van ve Zonguldak illerinde temsilciliklerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.