Elit Gayrimenkul Değerleme

 

Şirketin Ünvanı : Elit Gayrimenkul Değerleme A.Ş.
Kuruluş Tarihi : 07 Temmuz 2003
Faaliyet Konusu : Yürürlükteki mevzuat çerçevesinde her türlü resmi ve özel, gerçek ve tüzel kişi ve kuruluşlara ait gayrimenkuller, gayrimenkul projeleri ve gayrimenkule dayalı hak ve faydalar ile makina, teçhizatın yerinde tespiti ve değerlemesini yapmak, değerlerini tespit etmeye yönelik tüm raporları düzenlemek, analiz ve fizibilite çalışmalarını sunmak ve problemli durumlarda görüş raporu vermektir.
Amacımız : Değerleme uzmanlığı etik kuralları çerçevesinde ilkelerimize bağlı kalarak belirtilen sürede, uygun ücretle, kaliteli ve güvenilir hizmeti vermektir.
Hedefimiz : Kısa sürede Türkiye’nin saygın gayrimenkul değerleme firmalarından biri olan Şirketimizin hedefi; önderliğini yaptığı bu sektördeki konumu itibariyle ilkelerinden ödün vermeden sunduğu doğru, kaliteli ve güvenilir hizmetin sürekliliğini sağlamak ve bu alandaki tüm yenilik ve gelişmeleri uygulayarak öncü, yenilikçi, itibarlı ve örnek kuruluş özelliğini devam ettirmektir.
İlkelerimiz : Dürüstlük, gizlilik, tarafsızlık, bağımsızlık, değerleme standartlarına bağlılık, yetkinlik, mesleki özen ve titizliktir.
Çalışan Profili : SPK Lisans Belgesi’ne sahip değerleme uzmanlarımızın tümü uzun yıllar bu sektörde hizmet vermiştir. Her geçen gün genişleyen teknik kadromuz eğitimli, teknik tecrübe ve bilgi birikimine sahip mimar, makina mühendisleri, inşaat mühendisleri, şehir plancıları, harita mühendisleri ve işletmecilerden oluşmaktadır.
Bölge Temsilcilikleri : Adana, Ankara, Amasya, Antalya, Balıkesir, Bartın, Bitlis, Bursa, Çanakkale, Denizli, Diyarbakır, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, İzmir, Karabük, Kayseri, Kırklareli, Kocaeli, Konya, Nevşehir, Malatya, Manisa, Muğla, Ordu, Osmaniye, Samsun, Siirt, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Tekirdağ, Trabzon, Van ve Zonguldak.
Elit Gayrimenkul Değerleme A.Ş.
Değerleme uzmanlığı etik kuralları çerçevesinde ilkelerimize bağlı kalarak belirtilen sürede, kaliteli ve güvenilir hizmeti vermektir. Bize Ulaşın

İnsan Kaynakları

Bizimle çalışmak ister misiniz? Özgeçmişlerinizi internet sitemizden bize ulaştırabilirsiniz. Tıklayınız

İlgili Yasa ve Tebliğler

Gayrimenkul sektöründe yürürlükte olan ilgili yasa ve tebliğler için Burayı Tıklayınız

Bültenler ve Sektörel Haberler

Elit Gayrimenkul Değerleme ile ilgili aylık bültenler ve sektörel haberleri buradan inceleyebilirsiniz Tıklayınız

Sürekli Bilgilendirme

Detaylar İçin Tıklayınız.

Kalite Güvence Sistemi Raporu 2015

Detaylar İçin Tıklayınız.

Bilgi Toplumu Hizmetleri

Detaylar İçin Tıklayınız.

Elit Gayrimenkul Değerleme A.Ş.

Büyükdere Cad. Akçam Sok. No:17/1
4.Levent 34330 - İSTANBUL / TÜRKİYE
Tel: +90 212 324 33 34 (pbx) Fax: +90 212 324 33 38
Mail: elit@elitgd.com